Hakkımızda

fSRc4_Ni

 

Herşey 1992 yılında başlamıştı..
 
4 yaşındaydım ve Kıbrıs'a ailem ile gitmiştim. Ailem gezgin ve onların çocuğu olmaktan mutluyum. 5 yaşında Fransa ve 6 yaşında Amerika'ya gittim. Şimdiye kadar 92 ülke gördüm. Gezmeyi her geçen gün daha çok sevdim.
 
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım eğitiminden sonra freelance olarak çalışmaya devam ettim, CHP gönüllü evinde maddi durumu iyi olmayan çocuklara etüt dersleri verdim ve işitme engelli çocuklara Sanat Merkezlerine eğitimlere götürdüm. Bu esnada Karadeniz turu düzenledim gönüllü evinde ki gönüllülere.
 
Gezmek ve çocuklar benim için en önemli iki konu idi..
 
Doğum ve bebek fotoğrafçısıyım aynı zamanda. Ailelerin en mutlu anlarını ölümsüzleştiriyorum. Onlar duygulanınca bende duygulanıyorum, fotoğrafçıları değil aileleri gibi oluyorum.
 
Gezi ama asla vazgeçemediğim bir durum idi. Arkadaşlarım leyleği havada gördün derler idi bana ve arkadaşımın desteği ile blogumu açtım, gezi yazıları yazdım. Gezimanya, Jolly Tur'dan teklif geldi onlarada yazı yazmaya başladım.
 
Ama yazmak değil gezmek bana daha dikkat çekici geldi. Turizm acentaları ile görüştüm ve onların aracılığı ile gezi düzenlemeye başladım.
 
Leyleği havada görmeniz dileğim ile..
Ebru Hepgökçen
(Not: Hedefim uzaya gitmek)